استاندار کهگیلویه و بویراحمد به دخالت مجمع نمایندگان استان در فعالیت‌های عمرانی و اجرایی واکنش نشان داد و گفت: وظیفه نماینده قانون‌گذاری بوده و فعالیت‌های انجام شده در حوزه اختیارات آن‌ها نیست.

به گزارش پایگاه خبری ندای اُمّت ، علی محمد احمدی با اشاره به اینکه از حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان استان ایلام نماینده مجلس شورای اسلامی بوده است، اظهار داشت: زمان نمایندگی‌ام صادقانه به مردم می‌گفتم گازرسانی، احداث تونل و … خدمات من نیست.

وی وظیفه نماینده مجلس را قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون دانست و افزود: اینکه فلان نماینده مجلس خدمات انجام شده را به نام خود تمام کند و به گونه‌ای سخن بگوید که دولت تعطیل بوده، کار درستی نیست.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: نماینده مجلس باید شکرگذار باشد که مردم اعتماد کردن و این مسئولیت را به آنان سپردند و باید با آنان صادق باشید.

احمدی با اشاره به اینکه مردم در این شرایط نیاز به امید دارند، بیان کرد: ضروری است خدمات نظام را برای مردم بیان کنیم تا به آینده امیدوارم و اعتماد آنان تقویت شود.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس در نشست‌ها و برنامه‌ها نه باید فعالیت‌های انجام شده نظام را به نام خود تمام کنند بلکه برای برون رفت از مشکلات و بهبود وضعیت موجود در بخش‌های مختلف برنامه ارائه کرده و پیشنهاد داشته باشند.

به نظر میرسد تصاحب خدمات دولت توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و مامور تبلیغاتی روی آنها در آستانه انتخابات مجلس و ضعف مدیران در بیان خدمات دولت، نگرانی احمدی را در برداشته واستاندار از اینکه پروژه های اجرایی به نام نمایندگان تمام میشود و هیچ حرفی از دولت نیست در این جلسه از عملکرد آنان انتقاد کرد و درپی سخنان علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویر احمد به نقل از منابع آگاه سردار عدل هاشمی پور به حالت قهر جلسه استانداری را ترک کرد.

 

 

دسته بندی: اجتماعی, سیاسی, عناوین اخبار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.