کد خبر: 11325

تاریخ انتشار: آگوست 3, 2020

باپیگیری سید محمد موحد ، مشکل بی آبی شالیکاری های چرام حل شد

به گزارش ندای امت،شهرستان چرام ظرفیت بالایی در حوزه کشاورزی بویژه شالیکاری دارد که سالیانه بیش از هزار و پانصد هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان شلتوک کاری میشوند . توجه مسولان برای رونق کشاورزی نیز امری مهم و ضروری است که برای تحقق رونق تولید نیاز است مسولان بیش از پیش تلاش کنند . […]

به گزارش ندای امت،شهرستان چرام ظرفیت بالایی در حوزه کشاورزی بویژه شالیکاری دارد که سالیانه بیش از هزار و پانصد هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان شلتوک کاری میشوند .

توجه مسولان برای رونق کشاورزی نیز امری مهم و ضروری است که برای تحقق رونق تولید نیاز است مسولان بیش از پیش تلاش کنند .

بیش از یک هفته است که شالیکاران روستای شیخ حسین با مشکل کمبود شدید آب و خشکی شالیزارهایشان روبرو بودند که این مشکل استرس زیادی به کشاورزان این منطقه که تنها درآمدشان کشاورزی است وارد کرد .

مردم این روستا برای حل مشکلشان پیگیری های فراوانی داشتند که متاسفانه جواب نداد و روز به روز بر نگرانی شالیکاران بیشتر میشد .
به محض اطلاع حجت الاسلام و المسلمین موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی از این مطلب پیگیری ها برای حل مشکل آغاز شد .
بالاخره پس از پیگیری های لازم ، حجت الاسلام والمسلمین موحد با هماهنگی اداره امور آب شهرستان بیش از ۶۰۰ متر لوله پلی اتیلن مورد نیاز کشاورزان برای انتقال آب و حل مشکل کشاورزان روستا را از یکی از خیرین  تامین کرد و به شهرستان فرستاد .

با این متراژ لوله ، آب مورد نیاز از چاه سردار حیدری تامین و مشکل کمبود آب بیش از ۶۰ هکتار از شالیزارهای شهرستان چرام برطرف میشود .

مردم روستای شیخ حسین از تلاش های نماینده محترم شهرستان برای پیگیری و حل مشکلاتشان تشکر کردند
ارسال دیدگاه