با حضور وزیر ورزش وجوانان و حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد ۹ پروژه ورزشی با ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار در استان به بهره برداری رسید

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت با حضور وزیر ورزش وجوانان و حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد ۹ پروژه ورزشی با ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار در استان به بهره برداری رسید.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در آیین افتتاح سالن ورزشی بانوان در شهرستان گچساران گفت: خانه جوان، سالن ورزشی وچمن مصنوعی در شهرستان های گچساران، بهمئی، دهدشت و بویراحمد از جمله طرح های افتتاحی است.

حسین کلانتری افزود: پروژه‌های خانه جوان و سالن ورزشی روستای سرآب ننیز گچساران، خانه جوان و مجموعه ورزشی بهمئی، خانه جوان و چمن مصنوعی دهدشت و سالن ورزشی روستای چنارستان بویراحمد، زمین چمن مصنوعی روستای پاکوه به مساحت پنج هزار متر مربع و با اعتبار پنج میلیارد ریال و زمین چمن مصنوعی شهید افراز گچساران به مساحت پنج هزار متر مربع واعتبار پنج میلیارد ریال از دیگر طرح ها هستند.

استاندار تصریح کرد: سالن ورزشی بانوان سرآبننیز با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال با مساحت یکهزار و۴۴۰ مترمربع، سالن ورزشی بانوان ناصرآباد با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به مساحت یکهزار و ۴۴۰مترمربع و خانه جوان گچساران با اعتبار ۱۷میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با مساحت ۷۶۵ مترمربع نیز از طرح های افتتاحی است.

کلانتری ابراز داشت: طرح ها چمن ماهور باشت و چمن دژسلیمان هر کدام با اعتبار پنج میلیارد ریال و مساحت ۲ هزار متر مربع و سالن مارین با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال و مساحت یکهزار و۴۴۰ متر مربع نیز از جمله طرح های افتتاحی هستند.

 

وزیر ورزش و جوانان هم در این مراسم گفت: امسال با وجود تنگناهای اقتصادی ۷۰۰ پروژه ورزشی در کشور هدف‌ گذاری شد که تاکنون بیش از ۵۰ درصد آنها به بهره ‌برداری رسیده است.

 

مسعود سلطانی‌ فر اظهار داشت در سال گذشته در کل کشور ۵۰۰ پروژه ورزشی هدف ‌گذاری شد که با حمایت‌های دولت و مجلس توانستیم ۷۰۰ پروژه به بهره‌ برداری برسانیم.

وی افزود: بسیاری از پروژه های ورزشی که بیش از ۱۰ سال بلاتکلیف بوده اکنون در حال بهره ‌برداری است که با ایجاد زیرساخت‌ها شاهد وضعیت خوب در ورزش کشور و به اهتزاز درآمدن پرچم ایران در مسابقات مختلف جهانی هستیم.

 

به گفته سلطانی فر طی چند ماه گذشته رویدادهای خوب ورزشی در کشور اتفاق افتاد و در ۱۰ رشته ورزشی توانستیم مدال‌های رنگارنگ کسب کنیم که نتیجه هماهنگی، همدلی و احداث سالن های ورزشی و تاکید بر استعدادیابی در حوزه ورزش و جوانان بوده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.