بخشداری که به دنبال دوقطبی کردن منطقه است/ تقاضا از بازرسی استانداری و استاندار

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت ، یکی از شهروندان چرامی به اظهارات بخشدار چرام واکنش نشان داد و مطلبی تحت عنوان بخشداری که دنبال دو قطبی کردن منطقه است به این پایگاه خبری ارسال کرد .

ندای امت/ بخشداری که دنبال دوقطبی کردن منطقه است.

در جواب بخشدار محترم چرام و مصاحبه ای که در پایگاه خبری ندای امت منتشر شد

جناب آقای افسردیر توزیع ناعادلانه ی بودجه در چه زمانی رخ داد و چرا در آن زمان و در جلسه ای که احساس کردید عدالت رعایت نمیشود واکنش نشان ندادید و سرپوش گذاشتید.

راه انداختن جنگ چرام و سرفاریاب و تشویش اذهان عمومی از بخشدار و نماینده دولت بعید است ، و اگر بازرسی استانداری در این رابطه وارد عمل نشود عواقب آتشی که از طریق دولت روشن شده در کارنامه شما بخشدار محترم به ثبت میرسد و پاسخگوی اظهاراتتان با دلایل محکم باشید .

در این زمینه اگر مدرکی دارید به رسانه ها ارائه دهید و نتیجه این تفرقه افکنی ها ممکن است جامعه را به سمت بی اعتمادی و نگرانیهای جبران ناپذیر سوق دهد .

از بازرسی استانداری استان کهگیلویه و بویر احمد و استاندار محترم خواهانیم که بخشدار مرکزی چرام را جهت شفاف سازی توزیع ناعادلانه و تبعیض صورت گرفته در حضور رسانه ها ملزم کند تا مشخص شود سرفاریاب سهم بیشتری از بودجه را دریافت کرده یا چرام ، و یا ادعای آقای افسردیر ادعایی بی اساس بوده و مقاصد دیگری از جمله جدایی سرفاریاب از چرام در میان بوده است .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.