کد خبر: 11226

تاریخ انتشار: جولای 25, 2020

تجمع پرسنل کادر درمانی شهید جلیل یاسوج جلوی استانداری

کادر درمان بیمارستان شهید جلیل یکی از بیمارستان‌های خط مقدم استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور در مقابله با کرونا از عدم پرداخت حق و حقوق‌شان گلایه می‌کنند و می‌گویند که حدود ۲۰ ماه است که هیچ دریافتی نداشته‌اند. حتی نامه نگاری آنها با مسئولان مربوطه بی نتیجه مانده است

تعداد ۳۰۰ نفر از پرسنل کادر درمان شهید جلیل یاسوج کارانه و اضافه کار خود را دریافت نکرده‌اند و حتی خبری از پاداش دوران کرونا آن‌ها نیست.

 


به گزارش ندای امت ، صبح امروز ( شنبه ۴ مرداد ماه ۹۹) تعدادی از پرسنل کادر درمانی شهید جلیل یاسوج به دلیل عدم پرداخت کارآنه و اضافه  کار ۲۰ ماه خود، جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند.
بنا بر این گزارش، 
کادر درمان بیمارستان شهید جلیل یکی از بیمارستان‌های خط مقدم استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور در مقابله با کرونا از عدم پرداخت حق و حقوق‌شان گلایه می‌کنند و می‌گویند که حدود ۲۰ ماه است که هیچ دریافتی نداشته‌اند. حتی نامه نگاری آنها با مسئولان مربوطه بی نتیجه مانده است.
آمار مبتلایان کرونایی روز به روز افزایش می‌یابد، اما باز هم پرستاران در صحنه مانده‌اند.
شیوع ویروس کرونا بیش از هر کس پرستاران و کادر درمانی را در معرض خطر قرار داده است، کسانی که برای بازگرداندن سلامت جامعه بی‌چشمداشت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند؛ با این حال کارانه اضافه کار و پاداش کرونای کادر درمان کهگیلویه و بویراحمد از آن‌ها دریغ می‌شود.
این در حالی است که مدافعان سلامت، سلامت همشهریانشان را بر سلامت خود و خانواده‌شان ارجحیت داده‌اند.
پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، گفت: مشکلاتی در حسابداری بیمارستان وجود داشت که باعث شد اسناد را به موقع آماده نکرده بودند اما پس از رفع این مشکل، کارانه و پاداش کرونای این بیمارستان پرداخت شده است.
وی افزود: ۲۰۰ میلیون تومان در قالب کارانه و ۳۰۰ میلیون تومان بعنوان پاداش کرونا به بیمارستان شهید جلیل یاسوج پرداخت شد.
یزدان‌پناه اظهارکرد: کارانه یک ماه همه بیمارستانهای استان پرداخت شد که برای بیمارستان شهید جلیل یاسوج حدود ۴ ماه کارانه پرداخت کرده ایم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: علاوه بر اینها مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای نیروهای ۸۹ روزه بیمارستان شهید جلیل یاسوج نیز روز چهارشنبه به حساب این بیمارستان پرداخت شده است.

 

 

ارسال دیدگاه