کد خبر: 6349

تاریخ انتشار: آوریل 7, 2019

جشن عیدانه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی در قلعه نادر

  به گزارش پایگاه خبری ندای اُمّت، امیرمسلمی نیا گفت:جشن با شکوه عیدانه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با استقبال با شکوه مردم در منطقه گردشگری قلعه نادر برگزار شد. سرپرست اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان بهمئی گفت:این برنامه با اجرای مشترک  فردین یزدانی،مجری توانمند شبکه استانی دنا و رسول سنایی از […]

 

به گزارش پایگاه خبری ندای اُمّت، امیرمسلمی نیا گفت:جشن با شکوه عیدانه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با استقبال با شکوه مردم در منطقه گردشگری قلعه نادر برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان بهمئی گفت:این برنامه با اجرای مشترک  فردین یزدانی،مجری توانمند شبکه استانی دنا و رسول سنایی از هنرمندان توانمند شهرستان بهمئی برگزار شد.

 

اجرای برنامه های متنوع طنز و تئاتر، برنامه زیبای تقلید صدا،  پخت غذاهای محلی ، اجرای بازی های محلی بومی، حضور  عشایر غیور با لباس محلی و برنو در کنار طبیعت سرسبز و با صفای بهاری قلعه نادر جلوه های خاصی به برنامه داد که نتیجه آن لبخند رضایتی بود که بر لبان تمامی شرکت کنندگان در جشن مشاهده می شد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این برنامه با تقدیر ویژه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی، گفت: استقبال ویژه مردم از این برنامه مایه خرسندی ماست و نشان از ظرفیت بالای این منطقه برای برگزاری جش و شادی است.

 

رضا دهبانی پور با اشاره به تاکید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اجرای برنامه های شادی محور، گفت: اجرای چنین برنامه هایی به معنای نادیده گرفتن نگرانی قلبی ما از حوادث سیل اخیر در کشور نیست بلکه معتقدیم باید برای حفظ روحیه مردم چنین برنامه هایی در نقاط مختلف اجرا شود.

 

علی تاجمیری، خواننده مشهور ایل بختیاری و قوم لر به همراه زن و دو فرزندش مهمان این برنامه بودند که خود چند قطعه موسیقی بومی -محلی و فرزندش یک قطعه موسیقی در وصف رسول اکرم(ص) اجرا کرد.

 

اجرای چنین برنامه هایی را باید مدیون تلاش های شبانه روزی مسئولان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی دانست که با وجود تعداد کم(٢نفر) اما با تمام توان پای کار بودند تا برنامه ای شاد و در خور شأن و بدون هیچگونه حاشیه در شهرستان بهمئی اجرا شود.

ارسال دیدگاه