کد خبر: 5744

تاریخ انتشار: دسامبر 19, 2018

جلسه معارفه فرزند شایسته چرام در تهران برگزار شد /نشان زاده مدیر عامل پتروشیمی اروند شد

به گزارش پایگاه خبری ندای اُمّت،مراسم معارفه مهندس نشان زاده مدیرعامل جدید پتروشیمی اروند در محل دفتر هلدینگ خلیج فارس با حضور مدیران هلدینگ برگزار شد . نشان زاده از مدیران پاکدست و خوشنام صنعت پتروشیمی کشور و فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی اصفهان می باشد. وی در کارنامه خود رئیس بهره برداری شرکت پتروشیمی تندگویان […]

به گزارش پایگاه خبری ندای اُمّت،مراسم معارفه مهندس نشان زاده مدیرعامل جدید پتروشیمی اروند در محل دفتر هلدینگ خلیج فارس با حضور مدیران هلدینگ برگزار شد .

نشان زاده از مدیران پاکدست و خوشنام صنعت پتروشیمی کشور و فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی اصفهان می باشد.

وی در کارنامه خود رئیس بهره برداری شرکت پتروشیمی تندگویان و پس از آن مدیرعاملی و نایب رئیسی هیت مدیره شرکت بسپاران بندرامام را دارد.

وی همچنین عضو هییت مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر بوده و با عملکرد بسیار مثبت و پشتکار فراوان به سمت مدیر تولید پتروشیمی بندرامام منصوب گردید و بعد از بازنشستگی مهندس امیری مدتی نیز سرپرست پتروشیمی بندرامام بود.

وی همچنین با حفظ سمت به عنوان رییس هییت مدیره پتروشیمی کارون گردید .

از آنجایی که شرکت بسپاران تولید کننده pvcبوده انتظار می رود با حضور وی در پتروشیمی اروند که بزرگترین تولید کننده pvcدر خاورمیانه می باشد و اکنون با ظرفیت ٦٠درصد در مدار تولید است به ظرفیت نامی برسد.

ارسال دیدگاه