کد خبر: 11053

تاریخ انتشار: جولای 5, 2020

جناب تاجگردون حالا که وقت آن رسید جواب پس بدهید، شدی فرزند زاگرس و لر باغیرت؟

این روزها روند بررسی اعتبارنامه جناب تاجگردون موضوع اصلی محافل سیاسی استان و بعضا کشور است وهمه انهایی که انقلابی اند منتظر تصمیم انقلابی ان و جناب تاجگردون هم بدنبال به حاشیه کشیدن روند بررسی هستند

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت رحمت الله علیزاده عضو سابق شورای اسلامی بخش در  شهرستان چرام با ارسال یادداشت به پایگاه خبری ندای امت به عنوان فرزند زاگرس اقدامات تاجگردون در دوران نمایندگی را محکوم کرد ؛ این پایگاه خبری محتوای آن را تایید یا تکذیب نمیکند متن ارسالی به شرح زیر است.

 

این روزها روند بررسی اعتبارنامه جناب تاجگردون موضوع اصلی محافل سیاسی استان و بعضا کشور است وهمه انهایی که انقلابی اند منتظر تصمیم انقلابی ان و جناب تاجگردون هم بدنبال به حاشیه کشیدن روند بررسی هستند.

وامااینجا من زاگرس نشین میخواهم خدمت جناب حاج غلام (دکترتاجگردون خودمان) عرض کنم شما فقط از قدرت جایگاهت و ارتباطات با دولت بی تدبیرو ناامیدکننده آشیخ حسن روحانی (فریدون) جهت تشر به مدیران نالایق آن دولت دراستان و دستبرد در اعتبارات استان و سرازیر کردن آن به زادگاهت استفاده نمودی و افراد خاص را به عنوان مجری پروژه هایی گرفتید که با لابی و جهت به عرش رساندن اطرافیان دردانه ات مجوزشان راگرفته بودی.

لابی گریهایت جهت فتیله پیچ نمایندگان دیگر شهرستانهای که خودشان برای کشتی با پروژه های ناتمام کهگیلویه وبویراحمد آمده بودند وصادقانه با شما هم قدم شدند یادمان نمیرود

منحرف کردن اعتبارات پروژه های بزرگی همچون سدایدنک آبرسانی کشاورزی دشت سوق و چنگلوا آبرسانی شرب شهرستانهای کهگیلویه وابرسانی شرب شهرستان بهمئی و سد تنگ سرخ بویراحمد به طرحهای کشاورزی امامزاده جعفر و سد بوستان و طرح ساماندهی رودخانه های باشت که چندین سال بعد از پروژهای کهگیلویه ردیف دار شدند ، چند نمونه از بی انصافی ها ولابی گریهای شما با دولت اشیخ حسن بوده که خیانتی ناجوانمردانه به خانواده های محروم استان است و میتوانست با بهره برداری این پروژه ها در مبحث کشاورزی وباغداری کارآفرین باشد و درآمدزا ، نه محروم و وابسته به یارانه.

درهمان حوزه خودت هم فرق گذاشتی بین محدوده هایی که وابستگی داشتی و جاهایی که به شما وصل نبودند ؛ شما بجز باشت جایی را ندیدی جاهای قشقایی نشین گچساران را چه گلی به سرشان زدی ؟؟؟ دشت لیشتر وخیرآباد را بعداز مرحوم نبی زاده وسید قدرت حسینی چه کار عام المنفعه ای برایشان انجام دادی؟؟
نمیگوییم حوزه انتخابیه یا زادگاهت حق رسیدگی ندارند ولی به چه قیمتی؟ به قیمت اینکه از دهان پیرمرد و پیرزن سوقی ؛بهمئی ویا لیشتر و قشقایی بزنی و به دهان وابستگاه بگذاری؟پس کو زاگرس نشینیت ؟کو لرتباریت؟کو انقلابی و ولایی بودنت؟؟کو به یک چشم محرومیت زدایی کردنت؟؟ حالا که نوبت شما شد و وقت آن رسید که جواب پس بدهید شدی فرزند زاگرس؟شدی لر باغیرت؟شدی رزمنده دوران دفاع مقدس؟
عکسهایی که با حاج قاسم سردار رشید اسلام گرفته ای علم میکنی؟خدعه خوارج را تکرار میکنی؟موقع لابیگریت مافرزند زاگرس نبودیم؟ما لر نبودیم؟ما انقلابی نبودیم؟؟زاگرس فرزند ناخلف نمیخواهد همانگونه که نوح نبی نخواست.
پس جناب تاجگردون هزارویک دلیل هست که شما کیف را برداری و بری بهتراست.

چرا که نه وکیل خوبی بودی برا مردم محروم و نه وارث خوبی هستی برای خانواده شهدا….

تفنگت را زمین بگذار ..تفنگ دست تو یعنی زبان آتش و آهن… زبان آتش و آهن زبان خشم و خونریزیست.

واما عاجزانه از نمایندگان محترم و هیات رئیسه بزرگوار مجلس انتظار داریم برای یکبار هم که شده قاطعانه تصمیم بگیرید..ولایی تصمیم بگیرید..ونگذارید مظلوم نمایی‌های تاجگردون خللی در قاطعیت تصمیمتان ایجاد کند.ومن الله توفیق .رحمت علیزاده فعال سیاسی

ارسال دیدگاه