کد خبر: 12320

تاریخ انتشار: نوامبر 12, 2020

حجت الاسلام موحد از شهرک صنعتی بردیان بازدید کرد/ایجاد اشتغال با راه اندازی کارخانه های تعطیل

حجت الاسلام موحد گفت؛ برخی از واحدها کاملا راکد هستند که دنبال هستیم با استفاده از ظرفیت های موجود این کارخانه را مجددا به چرخه تولید باز گردانیم

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ صبح روز پنج شنبه از شهرک صنعتی بردیان بازدید کرد.به گزارش ندای امت “بازدید از واحد های تولیدی فعال و راکد این شهرک و پیگیری مشکلات این کارخانه ها از اولویت کاری حجت الاسلام موحد بود.


نماینده مردم شهرستان های چهارگانه کهگیلویه بزرگ در بازدید از شهرک صنعتی ابراز کرد؛ سرمایه گذاران سرمایه خود را در چنین مکانی هزینه کردند تا کمکی به اقتصاد منطقه کنند.


حجت الاسلام موحد گفت؛ برخی از واحدها کاملا راکد هستند که دنبال هستیم با استفاده از ظرفیت های موجود این کارخانه را مجددا به چرخه تولید باز گردانیم.


وی عنوان کرد؛در حال حاضر تنها واحد فعالی که در این شهرک صنعتی وجود دارد کارخانه اتصالات لوله می باشد که بحمدالله اشتغال زایی خوبی دارد و باید مسولان استانی و شهرستانی تلاش کنند تا مابقی کارخانه ها را از وضعیت راکد خارج کنیم.موحد از همت خود برای احیای واحد های غیرفعال و راکد خبرداد و افزود؛ جهت اینکه کارخانه های راکد به چرخه تولید برگردن از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.


در این بازدید معاون فرماندار چرام و رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده حضور داشت.
ارسال دیدگاه