حسابدار شهرداری سرفاریاب به دلایل نامعلوم استعفا داد/در پشت پرده چه خبر است

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت ، طی گزارش شهروند خبرنگار ما در سرفاریاب حسابدار شهرداری این شهر به دلایل نامعلوم استعفا داده است.

شهروند خبرنگار ما عنوان کرد ، با توجه به مشکلاتی که قبلا در این حوزه بوده است مسئول حسابداری شهرداری سرفاریاب بر روی مواردی با شهردار اختلاف داشته و این موضوع باعث شد تا تقوی استعفای خود را تقدیم شهردار کند و فورا با استعفای وی موافقت کرده است.

دلیل استعفای حسابدار سرفاریاب نامشخص است و احتمال میرود تقوی پشت پرده ها را با رسانه ها در میان بگذارد.

آیا سازمان بازرسی قبل از رسانه ای شدن موارد استعفای این مسئول به موضوع ورود میکند یا شهردار سرفاریاب با جلب رضایت حسابدار شهرداری وی را به کار خود باز می گرداند.

لازم به ذکر است تعدادی از اعضای شورای سرفاریاب نسبت به استعفای حسابدار شهرداری اظهار بی اطلاعی کرده اند اما این موضوع کاملا صحت داردو احتمال میرود دلیل استعفا مشکلات مالی باشد .

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. محمد گفت:

    شهردار سرفاریاب از اعم جهات قابل تحسین هست اما نکاتی ظریف را نمیتوان نادیده گرفت وقتی شهردار از لحاظ امور مالی اطلاعات کافی واکادمیک نداشته باشد احتمال اینکه بین او ومسول مالی اختلاف نظر باشد لذا شورا ی یک شهر بایستی واقف باشد که فقط اخلاق مداری ومردم دار بودن برای تصدی شهرداری کافی نیست یک شهردار باید اول اصول شهری و مالی را وارد باشد تا بتوانند با همکاری و همدلی مسایل مالی را حل کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.