کد خبر: 11689

تاریخ انتشار: آگوست 26, 2020

در شرکت گاز کهگیلویه وبویر احمد چه خبر است/جذب نیرو به صورت فله ای و بدون ضابطه در شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد/سازمان بازرسی و دستگاه قضایی ورود کند

امروز جمع زیادی از مردم و جوانان نسبت به استخدام بدون ضابطه نیروها در شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد اعتراض داشتند و خواستار رساندن مطالبه خود به گوش مسئولین شدند

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت حدود چند  سالی است خبرهایی مبنی بر استخدام(جذب نیرو در قالب شرکتی) فله‌ای و بدون ضابطه در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد شنیده می‌شود و پرونده هایی در این زمینه در دادگستری‌ها و نهادهای نظارتی تشکیل شده است.

این استخدام‌ها که در نهادها و ادارات مختلف در سطح استان ادامه داشت بسیاری از ادارات گریبان گیر این مشکل شدند اما مثل اینکه این موضوع ادامه‌دار بوده و تمامی ندارد و انتهای این نوع استخدام‌ها بی‌اعتمادی مردم است.

بعد از گازرسانی به بخش چاروسا و دیشموک و خشنودی مردم؛ موضوع استخدام اداره گاز جهت نمایندگی در دو منطقه  جاورده و قلعه‌دختر در گزارشات مختلف منتشر شد .

بعد از استخدام نیروهای شرکت گاز در این دو ناحیه خبرهایی بر به کار گیری نیرو در بخش سرفاریاب انتشار داده شد که این موضوع سبب نگرانی جوانان این شهر شد.

گویا این استخدام خاله خورزویی و بدون ضابطه در شرکت گاز تمامی ندارد و در جدیدترین اخبار طبق شنیده ها و شواهد موجود چند نیرو از ۱۰ نفر در چرام و ۳۵ نفردیگر در دیگر ادارات   در شرکت گاز به کار گرفته شد و همین باعث نگرانی مردم به خصوص نسل جوان شده است اعتراض آنها مبنی بر این است چرا در به کار گیری نیرو آزمون برگزار نمی شود ؟
چرا با این همه استخدام سازمان بازرسی،دستگاه قضایی و استانداری ورود نمی کند ؟

انتظار داریم به دقت بررسی شود نیروهایی که تا الان در شرکت گاز استان بکار گرفته شده اند چه ارتباط،وابستگی و نسبتی با مدیرعامل،معاونین و سایر دست اندرکاران امر دارند.

ظاهرا هر مسئول و فردی که به مدیرعامل شرکت گاز مراجعه کرده اظهار دارند ، نیروهای به کار گرفته شده نیروی پیمانکار هستند و ربطی به ما ندارند،سوال اینجاست آیا این نیروها بدون نظر مدیرعامل به کار گرفته شده اند؟ (که طبق بررسی های به عمل آمده با تظر مدیرعامل وقت شرکت گاز به کار گرفته شده اند)

آیا بکارگیری نیرو در شرکت گاز برای همه ی جوانان استان مجاز است یا فقط برای عده ای خاص؟

امروز جمع زیادی از مردم و جوانان نسبت به استخدام بدون ضابطه نیروها در شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد اعتراض داشتند و خواستار رساندن مطالبه خود به گوش مسئولین شدند،
انتظارداریم رئیس کل دادگستری استان و رئیس سازمان بازرسی استان و استاندار محترم همچون گذشته به این موضوع ورود کنند و با سوال از مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد و دیگر کسانی که در این استخدام ها نقشی داشتند این موضوع را شفاف سازی و با متولیان امر برخورد کنند و با ورود دستگاه های نظارتی جلوی این چنین استخدام هایی گرفته شود.

این پایگاه خبری با درج  خبری در خصوص استخدام های بدون ضابطه خواستار ورود نهادهای نظارتی به این موضوع و برخورد با متخلفان امر می باشد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :3

 • امیر

  تاریخ : 27 - آگوست - 2020

  باسلام
  واقعا جای تاسف هست برای همچین مدیرانی، چرا جوانان تحصیلکرده و نخبه بیکار باشند بعد عده ای بی سواد که با رابطه مدرک گرفتن با رابطه بدون هیچ آزمون استخدام این شرکت شده اند؟؟ از زمان صیدالی تا زمان خادم بیش از ۱۰۰ نفر بدون هیچ آزمونی استخدام این اداره شده اند

  ان وقت فوق لیسانس دانشگاه امیرکبیر تهران بیکار هست
  دکترای دانشگاه سار ی بیکاره

  دکترای مکانیک شهید رجایی بیکاره

  خدا به داد ابن ملت برسه

  پاسخ

 • بی معنی

  تاریخ : 27 - آگوست - 2020

  کرو ولشون کنین مه حقوق به این نیروهای پیمانکار میدن فقط فقط همالی همالی

  پاسخ

 • شرکت گاز

  تاریخ : 22 - سپتامبر - 2020

  با توجه به ممنوعیت تصدی مدیرعاملی بیش از چهار سال که از سوی وزیر نفت به شرکتهای تابعه ابلاغ شده علت عدم تغییر مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد چیست ضمن اینکه ابلاغ ایشان ۲۹ شهریور ۹۹ به اتمام رسیده است

  پاسخ

ارسال دیدگاه