انتقاد عضو شورای شهردهدشت از بی مهری مسئولان

در یادداشت انتقادی محمدحسین جمشیدی آمده است:

به نام خدا

سلام:
نمی دانم چرا نه مقدمه ای جفت و جور میشود و نه مخاطب خاصی اما هرچه هست شرحی باید نوشت بر دردهای کهنه ی شهری،.دهدشت یا شاید هم دهی در دشت.
و این نام گذاری ها بعضا چه غلط انداز میشود برای بعضی ها و شاید هم خیلی ها.
دهدشت› «ده دشت» همان کهگیلویه اخیرا بزرگ است که روزی روزگاری شهری در دشتی بی بدیل بوده است یعنی اکنون هم هست .
اما آن شهر بی بدیل در دشت ،بدل دهی شده رها شده در دشت.

شهری ‘،ببخشید دهی,،یا هم دهدشتی یا هم ده دشتی لم داده بر متکای وعده های مزمن فرجام ناپذیر.

نوشته آمد که این نوشته دل و دماغ مورد خطاب قرار دادن کسی را ندارد ابدا.

به دلایل مدلول و آن دلایل به آینده ی آموزنده موکول.
به خاطر مسئولیتی که از طرف مردم و اعتمادی که به انتخاب اینجانب داشته اند ،بنادارم از هزاران بار گران آوار شده بر اندام دهدشت ببخشید ده دشت به یک دو مورد مختصر اشاره ای داشته باشم شاید دلی در سینه ی مسئولی مرتعش شود و به دهدشت التفاتی گردد.
مسئولین محترم: قریب ۲۰سال است ورودی های دهدشت که اخیرا به پاس وعده های کهنه ده دشت شده رها شده است.با تلاش شورا و شهرداری شهر از طریق اعتبارات استانی سال ۹۸ اداره کل راه و شهرسازی ۶میلیارد تومان اعتبار گذاشته شد ،سال ۹۸ به ایستگاه آخر نزدیک شده اما دهدشت رها شده بر دشت همچنان منتظر انجام و اجرای این پروژه است.
بازسازی و مرمت بافت فرسوده دهدشت در حالی فراموش شده که شهر مجاور ما گچساران به یمن نماینده هوشمندش جناب دکتر تاج گردون ۵سال است که به بازسازی بافت فرسوده پرداخته ودر خیلی از پروژه ها مثل خیابان بلادیان پیشرفت صد درصدی داشته است.
با تلاش مجموعه شورا و شهرداری و فرماندار وقت جناب دکتر نیکبخت از اعتبارات بازآفرینی بافت فرسوده در سال ۹۷ حدودا ۷میلیارد تومان به شهر دهدشت تخصیص داده شده با وجود اینکه ۴پروژه ی تعریف شده در محدوده بافت فرسوده ،یعنی ساماندهی بازار روز، احداث سرویس بهداشتی میدان مرکزی،احداث سیل بند و هدایت آبهای سطحی میدان مرکزی،روکش آسفالت خیابانهای محدوده بافت فرسوده ،مناقصه ی آنها برگزار شده و پیمانکارها مشخص شده اند ولی هنوز خبری از کلنگ زنی های مرسوم نیست…..

مسئولین محترم لطفا پاسخ بفرمائید.مردم از ما عملکرد میخواهند نه وعده.

محمدحسین جمشیدی
عضو شورا شهر دهدشت،شهری در دشت نه دهی در دشت.
۹۸/۱۰/۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.