کد خبر: 5485

تاریخ انتشار: دسامبر 5, 2018

سردار اصلاح طلب چرامی و عضو ستاد مرکزی نخست وزیر جنگ آماده مناظره با هدایتخواه است / مناظره ای دیدنی از هدایتخواه و حیدری

این روزها فضای رسانه ای استان پردازش زیادی به جدال رسانه ای دکتر تاجگردون و هدایت‌خواه داشتند و پیشنهاد ستار هدایت‌خواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی برای مناظره با غلامرضا تاجگردون موجب شد که مجددا این بحث با شدت بیشتری پیگیری شود.

 

به گزارش پایگاه خبری ندای اُمّت ، این روزها فضای رسانه ای استان پردازش زیادی به جدال رسانه ای دکتر تاجگردون و هدایت‌خواه داشتند و پیشنهاد ستار هدایت‌خواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی برای مناظره با غلامرضا تاجگردون موجب شد که مجددا این بحث با شدت بیشتری پیگیری شود.

هر چند غلامرضا تاجگردون این روزها به علت کسالت و بیماری که داشتند شاید شرایط مناظره را فعلا نداشته باشند.

در این بین یکی از سرداران اصلاح طلب جبهه و جنگ و عضو کمیته کشاورزی ستاد اقشار نخست وزیر جنگ در سال ۸۸ برای مناظره با ستار هدایت‌خواه در هر زمان و مکانی اعلام آمادگی کرده است.

غلام علی حیدری ساکن روستای شیخ حسین چرام که باید اورا متولد جنگ نامید چون ۸سال دفاع مقدس با تمام خاطرات تلخ و شیرین برای سربلندی وطن ایستاد و. مبارزه کرد.

۱۸سال هم پا را از جغرافیای کشور بیرون گذاشت و در خدمت نهضت های آزادی خواه بود و اکنون با انگیزه ای صد چندان و بیش از گذشته مشتاق تلاش در مسیر توسعه مشغول مزرعه داری زیتون است.

 

این سردار اصلاح طلب اعتقاد دارد یک ده آباد باعث آبادانی شهر و استان و کشور می شود.

 

حیدری عضو اردوگاه سبز نخست وزیر جنگ و کمیته کشاورزی و اقشار ستاد مرکزی سال ۸۸ در تهران بوده، عضو شورای ملی زیتون و. تولید کننده برتر زیتون استان و همچنین عضو شورای گفت و گوی بخش خصوصی و. دولت در کهگیلویه و بویراحمد می باشد.

 

حیدری دارای تحصیلات کارشناس فلسفه غرب و فوق لیسانس امنیت و دفاع می باشد.

 

سردار اصلاح طلب و عضو ستاد مرکزی میرحسین موسوی در سال ۸۸برای مناظره با ستاد هدایت‌خواه اعلام آمادگی کرده که باید دید واکنش هدایت‌خواه به این دعوت چیست؟

ارسال دیدگاه