کد خبر: 12349

تاریخ انتشار: نوامبر 13, 2020

علیپور عملکرد چهار ماهه آبفاچرام را تشریح کرد

مهندس علیپور مدیریت ابفا چرام بیان کرد در مدتی که مسئولیت ابفای چرام را به عهده گرفتم با توجه به قولی که به همشهریان و مردم فهیم شهرستان دادم برحسب وظیفه خدمات نظام جمهوری اسلامی در حوزه ابفا چرام را اطلاع رسانی نمایم

به گزارش پایگاه خبری ندای امت ،مهندس علیپور مدیریت ابفا چرام بیان کرد در مدتی که مسئولیت ابفای چرام را به عهده گرفتم با توجه به قولی که به همشهریان و مردم فهیم شهرستان دادم برحسب وظیفه خدمات نظام جمهوری اسلامی در حوزه ابفا چرام را اطلاع رسانی نمایم .
در ابتدای کار مشکل تنش آبی در روستاهای تنبی و شهرک بناری و روستای شیرازی و دلی باریک با همکاری مدیر عامل محترم شرکت دکتر پاسره رفع شد جای تقدیر و تشکر دارد که نگاه ویژه به امور آبفا چرام داشته و دارد .
وی افزود : در حوزه شهری رفع مشکل بی آبی و تنش آب در خیابان های شهیدان سروش نژاد و جهاد کشاورزی که با اصلاح شبکه و تغییر سایز لوله مشکل چند ساله که داشتند مرتفع گردید .
علیپور گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر چرام با پیشرفت ۶۰ درصدی که داشت هم اکنون معارضات که باعث کند شدن روند این پروژه ش برطرف گردید و هم اکنون ادامه کار تا تکمیل تصفیه خانه به مناقصه رفته و با مشخص شدن پیمانکار ظرف مدت یک ماه آینده شروع به کار میکند .
وی عنوان کرد : در مدت مدیریت چهار ماهه در ابفا چرام توانستیم به میزان ۳۱۵۰متر توسعه شبکه ، ۱۰۷۰متر اصلاح شبکه ،فروش انشعابات ۱۶۹فقره ، رفع حوادث شهری ۲۶۸مورد ، رفع حوادث روستایی۱۱۰۰مورد ،فروش انشعابات روستای ۷۵ فقره خدمات رسانی کنیم .
مهندس علیپور افزود : در بحث کلر سنجی ۷۲۰مورد شهری و ۲۲۶۰مورد روستایی داشتیم وآبرسانی به رودخانه سادات با احداث مخزن و ۲۲۰۰ متر خط لوله وشبکه توزیع داخلی آب شرب با پیشرفت ۸۵ درصد می باشد .
علیپور در ادامه از پرسنل امور آبفا شهرستان چرام و مسئولان شهرستانی تقدیر تشکر کرد و افزود : از فرماندهی محترم بسیج مقاومت شهرستان جناب سرهنگ پوربهشت جهت همکاری در توسعه شبکه روستایی و رفع مشکل روستاها تقدیر و تشکر میکنم ، از بخشدار محترم و همه دهیاران جهت همکاری با این امور داشتن تشکر می نمایم و از پرسنل شبکه بهداشت شهرستان در بخش نظارت کنترل کیفی آب و همکاری ونظارت در بخش کلرسنجی تشکر به عمل می آید.
ارسال دیدگاه