کد خبر: 9065

تاریخ انتشار: فوریه 27, 2020

فاطمی : دوران طلایی حضور محمد موحد مجددا تکرار می گردد

سید محمود فاطمی با ارسال مطلبی  عنوان کرد ، جناب سید محمد موحد ، فرصتی پیش آمده تا خدمت صادقانه ای را که در کارنامه های دوره قبل جنابعالی ثبت شده است، یکبار دیگر تکرار نمائید

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت ، سید محمود فاطمی با ارسال مطلبی  عنوان کرد ، جناب سید محمد موحد ، فرصتی پیش آمده تا خدمت صادقانه ای را که در کارنامه های دوره قبل جنابعالی ثبت شده است، یکبار دیگر تکرار نمائید .

 

متن کامل مطلب ارسالی به شرح ذیل است

 

 

بسمه تعالی
حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج سید محمد موحد
با سلام و احترام،
اکنون که اراده الهی بر این رقم خورد که مردم زجر کشیده کهگیلویه بزرگ با اندیشه والای خود، سکان نمایندگی مردم شهرستانهای کهگیلویه، چرام، بهمئیی و لنده را به دست پرتوان حضرتعالی بسپارند ، فرصتی پیش آمده تا خدمت صادقانه ای را که در کارنامه های دوره قبل جنابعالی ثبت شده است، یکبار دیگر تکرار نمائید و زبان گویای مردم اندیشمند و فهیم اما محروم این خطه از استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی باشید.

 

 

حضرتعالی که خود از همین قشر محروم بودید و فقر و محرومیت استان را با تمام وجود لمس نموده اید، حتما میدانید که خیلی از جوانان این شهرستانها بدلیل عدم وجود شغل مناسب در حال ترک تحصیل و روی آوردن به عمله کاری در دیگر شهرها و استان ها می باشند، توجه چندانی به نخبگان این شهرستانها در وزارت های مختلف نمی شود و از حیث توسعه منابع انسانی پس از خروج حضرتعالی در کسوت نمایندگی، شاهد افول و با شیب بسیار زیاد بوده ایم.

 

لذا ضمن تبریک بمناسبت این پیروزی بزرگ برای مردم این شهرستانها بخاطر فرصت استفاده از وجود حضرتعالی در چهار سال پیش رو ، انتظار میرود که با استفاده از ظرفیت بسیار خوب جوانان متخصص این شهرستانها در تهران و محل، در جهت توسعه و آبادانی شاهد قدمهای محکم و اساسی باشیم و در آینده نزدیک با استفاده از این ظرفیت در جهت توسعه منابع انسانی در وزارت خانه های مختلف، روند پیشین دوران طلایی حضور حضرتعالی مجددا تکرار گردد.

 

ما بر عهدی که با مردم بسته ایم هستیم و در صورت صلاحدید حضرتعالی در کنار شما و با تمام توان خواهیم بود. ایجاد و پرورش ایده های نو و توسعه ایده های موجود در منجر به ایجاد اشتغال و کاهش مشکلات معیشتی مردم خواهد شد.

 

در این راستا پیشنهاد تشکیل کارگروههای خودجوش و با محوریت حضرتعالی و جذب سرمایه گذار برای اجرای آن ایده ها، میتواند باعث رشد و شکوفائی اقتصاد شهرستانهای مذکور گردد و در جهت کاهش فقر و محرومیت مردم مثمرثمر واقع گردد.
توفیق حضرتعالی را از درگاه ایزد منان و همراهی مردم با تمام توان را خواستارم.

 

دکتر سید محمود فاطمی
فرزند کوچکی از شهرستان بزرگ کهگیلویه

ارسال دیدگاه