کد خبر: 9010

تاریخ انتشار: فوریه 20, 2020

نیمه های فرداشب ، موج دستمال فیروزه ای ها خیابانهای چهار شهرستان کهگیلویه بزرگ را تسخیر میکند/ سنگین ترین شکست تاریخ سیاسی کهگیلویه رقم میخورد

در بازدید میدانی از چهار شهرستان کهگیلویه ،چرام لنده لیکک و موج های موحد خواهی و حمایت خیل عظیمی از مردم ، به نظر میرسد فردا شب دستمال فیروزه ای ها در حمایت از سید محمد موحد جشن پیروزی میگیرند

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت ، در بازدید میدانی از چهار شهرستان کهگیلویه ،چرام لنده لیکک و موج های موحد خواهی و حمایت خیل عظیمی از مردم ، به نظر میرسد فردا شب دستمال فیروزه ای ها در حمایت از سید محمد موحد جشن پیروزی میگیرند.

سید محمد موحد که در لیکک از رقابت انتخاباتی در چهار شهرستان کهگیلویه بزرگ و در مجلس برای رئیس مجلس شدن سخن گفته است به طور قطع پیروزی خود را وعده داده و در چهار شهرستان با قاطعیت تمام اعلام کرده است.

ضعف عملکرد هاشمی پور در چهار سال گذشته ، پاسخ ندادن به تلفن همراه خود و بی مسئولیتی در قبال خواسته ی عموم مردم ، قلع و قمع نیروهای اداری کهگیلویه در زمان نمایندگی وی عمده سخنان دوستان نزدیکش که حالا از وی جدا شده اند بوده است .

در واکنش به اقدام چهار ساله نماینده کهگیلویه، چرام، لنده و لیکک ،مردم چهار شهرستان با فعالیت گسترده برای شکست هاشمی پور با هم در ارتباط هستند ، و این موضوع به صورت میدانی توسط خبرنگاران ما مستند برداری شده است.

به نقل یکی از طرفداران وی در دور گذشته ، عنوان شد: قبل از انتخابات لیدر دهدشتی اقای هاشمی پور به عنوان نماینده ایشان نزد من و چند تن از دوستانم آمد گفت، هر کدام از شما هزینه ای برای خرید رای انجام دهد، بعد از انتخابات تحویل می دهیم و فرزندتان را هم شاغل می کنیم و پس از چهار سال سوار بر اریکه های قدرت با بی اهمیتی از کنارمان گذشتند و پاسخی ندادند ، حتی پولی که داده بودیم هم گیرمان نیامد.

وی گفت دو مرحله در شهر چرام و دهدشت وقتی هرچه پیگیری کردیم و پاسخ درست وحسابی به ما نداد و مدرکی هم نداشتیم که در حضور قانون احقاق حق کنیم ،در حضور مردم با صدای بلند ایشان را دروغگو صدا زدیم.

به نظر میرسد نارضایتی ها نسبت به نماینده فعلی کهگیلویه بزرگ و جایگاه ویژه سید محمد موحد در بین عموم مردم ، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی درکهگیلویه بر وفق مراد دستمال فیروزه ای هاست.

 

جای سئوال است ، اینبار و در این دوره چه کسانی باید در دام لیدر های نماینده فعلی بیفتند.

ارسال دیدگاه