قطعی آب استادیوم چرام در زمان برگزاری مسابقات فوتبال لیگ استانی/نگرانی رئیس هیئت فوتبال چرام از مسئولان

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت شمس الله بزرگزاده رئیس هیئت فوتبال شهرستان چرام از قطعی آب ورزشگاه چرام در زمان بازی لیگ استانی در این مکان خبر داد.

وی با ارسال مطلبی نگرانی خود را از این اقدام اینگونه عنوان کرد:

با سلام خدمت مدیران محترم و کسانی که دغدغه جوانان عزیز را دارند .
همانطور که می دانید چندین ماه است که ورزشگاه چرام را می خواستند بازسازی کنند و پیمانکار تا حدودی کارها را پیش برد ولی متاسفانه به خاطر وضعیت بد اقتصادی کشور و عدم پرداخت پول به پیمانکار، کارها نیمه رها شده و پیمانکار هم پولی دریافت نکرده و هزینه های آب و برق هم روی بدهکاری ها ماند .

 

بزرگزاده بیان کرد: حال سوال اینجاست مدیران ما چطور به خودشان اجازه می دهند وقتی یک بازی رسمی لیگ استان در ورزشگاه برگزار می شود و نزدیگ ۶۰۰جوان در ورزشگاه حضور داشتند خیلی راحت مامور خودشان را می فرستند و آب ورزشگاه را قطع کردند .

 

 

رئیس هیئت فوتبال شهرستان چرام اظهار کرد: ضمنا مکان های عمومی که نیروهای انتظامی حضور دارند نباید آب انجا قطع شود انشاالله موضوع را از طریق فرمانداری و استانداری و اطلاعات پیگیری می کنم در شرایط حساس که به انتخابات نزدیک می شویم اصلا کار درستی اداره آب فای شهری چرام انجام ندادند .

 

وی گفت : اگر پول دولت باید وصول شود پول پیمانکار هم باید پرداخت بشود.

 

پایگاه خبری ندای امت حق جوابیه را برای مسئولانی که اقدام به قطع آب ورزشگاه چرام آن هم در زمان حساس کرده اند محفوظ میداند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.