کد خبر: 12295

تاریخ انتشار: نوامبر 9, 2020

مدیریت توزیع برق چرام: اصلاح و توسعه شبکه برق سرفاریاب در هفته آینده انجام میشود/بخشدار سرفاریاب : از تمام ظرفیت ها برای رفع محرومیت استفاده میکنم

سید محمد برزین زاده عنوان کرد: در هفته ی آینده با اصلاح شبکه برق فشار متوسط و جمع آوری شبکه فرسوده از زمین های کشاورزی برق سرفاریاب به پایداری قابل قبول میرسد

به گزارش پایگاه خبری ندای امت ، مدیریت شرکت توزیع برق چرام در نشستی با بخشدار سرفاریاب از پایداری برق در این شهر خبر داد .

سید محمد برزین زاده عنوان کرد: در هفته ی آینده با اصلاح شبکه برق فشار متوسط و جمع آوری شبکه فرسوده از زمین های کشاورزی برق سرفاریاب به پایداری قابل قبول میرسد.

وی افزود : در دونقطه از خیابانها و معابر این شهر که نیاز به روشنایی دارد با منابع داخلی شرکت و توسط بهره برداری مشکل خیابانها نیز حل میشود .

دکتر محمودی بخشدار سرفاریاب در این نشست گفت : شهر سرفاریاب و روستاههای آن نیاز به همکاری مسئولان دارد ازهمه مسئولان استانی و شهرستانی انتظار داریم توجه ویژه ای به مناطق محروم این حوزه داشته باشند.

وی تصریح کرد :برای روستاهای محروم سرفاریاب در جاهایی که دولت با کمبود بودجه مواجه باشد میتوانیم از ظرفیت قرارگاه خاتم و خیرین استفاده و بخشی از مشکلات این روستاها راحل کنیم .

ارسال دیدگاه