کد خبر: 7401

تاریخ انتشار: جولای 30, 2019

مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان کهگیلویه برگزار شد

صبح امروز ( سه شنبه ۸ مرداد ماه ۹۸) با حضور سید علی پرواز مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار و با حضور اقشار مختلف مردم و چهره‌های سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب در محل سالن آمفی تئاتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری ندای اُمّت، صبح امروز ( سه شنبه ۸ مرداد ماه ۹۸) با حضور سید علی پرواز مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار و با حضور اقشار مختلف مردم و چهره‌های سیاسی اصولگرا و اصلاح طلب در محل سالن آمفی تئاتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

در این مراسم از استانداری کهگیلویه و بویراحمد علی پرواز مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار حضور داشتند و محمد کاظم نظری معاون سیاسی استاندار که در یک حرکت ضربتی نیکبخت را به کرسی فرمانداری رسانده بود در مراسم معارفه علیرضا اتابک حاضر نشد.

 

در این مراسم چهره‌های همانند رضا دهبانی‌پور و علی کامرانی از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس و همچنین محمود منطقیان نیز حضور داشتند.

 

به گزارش ندای امت در این مراسم طی حکمی از سوی حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد علیرضا اتابک به عنوان سرپرست جدید فرمانداری کهگیلویه معرفی و از خدمات جعفر نیکبخت فرماندار سابق قدردانی شد.

ارسال دیدگاه