حضور نجات نیا در انتخابات مجلس قطعی شد

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت،نجات نیا فعال سیاسی و فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: نوع فعالیت من نشان می‌دهد که قصد کاندیداتوری در انتخابات آینده مجلس دارم.

 

نجات نیا در دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها برگزار شد، اظهار داشت: بعد از تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل دولت و مجلس انقلابی بنده این حرکت را منسجم تر دنبال کردم.

 

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص اینکه چگونه شده از فعالیت در هیئت‌های مذهبی به فعالیت سیاسی رو آوردید، افزود: بنده نوکری در دستگاه امام حسین(ع) را به هیچ مسئولیتی عوض نخواهم کرد. اگر به بنده بگویند روضه امام حسین (ع) را نخوان، اما رئیس جمهور باش، نمی‌پذیرم. و نفی همدیگر نیستند.

 

نجات نیا از جلسات وحدت و اجماع اصولگرایان شهرستان‌های کهگیلویه بزرگ تلویحاً اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: خیلی جاها دیگر کسی با تابلوی جریانات سیاسی به میدان نیامده‌اند و مردم هم نپذیرفته اند و خیلی وقت‌ها ما هم دیدم که اصولگرایی و اصلاح طلبی تئاتر بوده. آنچه در استان ما پر رنگ است خیلی وقت‌ها، قومیت‌ها است.

 

این فعال سیاسی اصولگرا در ادامه تحلیلی از وضعیت انتخابات در استان ارائه داد و گفت: صداقت و شفافیت در عملکرد، رفتار و گفتار مسئله مهمی است که مردم آن را می‌خواهند و آنچه مردم را ناراحت می‌کند، تبعیض و بی عدالتی ها است که بی‌عدالتی ام الفسادها است.

 

نجات نیا در ادامه کنایه‌ای هم به بعضی از کاندیداها زد و گفت: نوجوانان ما جوان شدند، جوانان ما پیر شدند و پیران ما به رحمت خدا رفتند، اما عده ای هنوز هم کاندیدا هستند.
او در ادامه در باره نمره عملکرد موحد، عدل هاشمی پور و بزرگواری مباحثی را مطرح کرد و گفت: جوانان، پاکدست و دغدغه مند از هر جریان ائتلاف کند و این نگاه ائتلافی را قبول دارم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.