کد خبر: 9027

تاریخ انتشار: فوریه 23, 2020

موحد در راه تداوم خدمت صادقانه / عزت کهگیلویه بزرگ به بلندای دنا شد / آماده باش ، مدیر ناکارآمد

سید محمد موحد نماینده دور یازدهم مجلس با میزان رایی که از اطرف اقشار جامعه به سبد رایش ریخته شد ، نشان داد یک وکیل و خادم بی منت است و به تبع آن هنوز هم میتواند یک نماینده مردمی باشد تا شعار انتخاباتی خود که تداوم خدمت صادقانه بود را عملی کند

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت، سید محمد موحد نماینده دور یازدهم مجلس با میزان رایی که از اطرف اقشار جامعه به سبد رایش ریخته شد ، نشان داد یک وکیل و خادم بی منت است و به تبع آن هنوز هم میتواند یک نماینده مردمی باشد تا شعار انتخاباتی خود که تداوم خدمت صادقانه بود را عملی کند .

 

 

نماینده ادوار مجلس که در زمان نمایندگی با حوزه و مناطق بدون جاده ، آب ، برق ، گاز و زیر ساخت روبرو بود، خدماتی را ارائه داد که در مقابل رقیبش قابل قیاس نبود و مردم با تعقل و درکی که داشتند ، ایشان را برای نماینده کهگیلویه چرام لنده و لیکک پذیرفتند.

 

 

سیاسیون چهار شهرستان این پذیرش را شیرین خواندند و اختلاف آرا را نوعی جواب محکم به کسانی دانستند که نمیخواستند موحد باشد ، تا همچنان بازار معامله گری هاشان  مستدام باشد.

 

در زمان نمایندگی عدل هاشمی پور کسانی در جایگاه ریاستی و مدیریتی گماشته شدند که در ناکار آمدی آنها شکی وجود نداشت تا جایی که رسانه های استانی نیز دادشان در آمد و این میدان نیاز به شخص محمد موحد دارد تا خانه تکانی خوبی از ادارات  ناکارآمد صورت گیرد و همه دیدند مسئولان نا کارآمد برای بقا در روز رای گیری و قبل از آن دست به چه اقداماتی زدند  .

 

از طرفی رقیبان وی با شایعه پراکنی ها قصد چهره شخصی را داشتند که سالها عمر و زندگی خود را برای خدمت به مردم صرف کرده بود و همان مردم قدردان ، با گفتن رای من موحد است پاسخ شایسته دادند.

 

 

حالا موحد ماند و این مردم ؛ علمدار بازگشت عزت به کهگیلویه بزرگ به بلندای دنا ، زلالی چشمه بلقیس و زیبایی توف خیمه در راه خدمت رسانی به محرومان است.

ارسال دیدگاه