کد خبر: 7395

تاریخ انتشار: جولای 30, 2019

نیکبخت و دوران مدیریت نامهربانی/رزمندگانی که در شرایط آتش بس چپ چپ به هم نگاه می کردند

جعفر نیکبخت در آخرین سخنرانی خود در حالی که ردای سیاست را کنار می گذاشت، دوباره در قامت یک پزشک ظاهر شد و این بار از ریشه دردهای کهگیلویه همیشه مظلوم گفت و اینکه چرا فرصت ها در این شهرستان همواره از دست می رود.

 

 

 

جعفر نیکبخت در آخرین سخنرانی خود در حالی که ردای سیاست را کنار می گذاشت، دوباره در قامت یک پزشک ظاهر شد و این بار از ریشه دردهای کهگیلویه همیشه مظلوم گفت و اینکه چرا فرصت ها در این شهرستان همواره از دست می رود.

به گزارش پایگاه خبری ندای اُمّت از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد   فرماندار مستعفی کهگیلویه گفت:از لحظه ورود بنده به کهگیلویه نامهربانی ها شروع شد و از همین فرمانداری همکاران با ما نامهربانی کردند و هنوز هم ادامه دارد ما در حال مدیریت نامهربانی همکاران بودیم که نامهربانی حوزه استانداری و حوزه سیاسی شروع شد تا جایی که درگیری لفظی هم داشتیم.
نیکبخت ادامه داد: وقت قانونی ارسال اطلاعات هر فرماندار ۴ ماه است ولی فرم اطلاعات بنده تا ۶ ماه ارسال نشد و در نهایت با پا درمیانی نماینده محترم ارسال شد و حدودا سه چهار ماهی ارتباط من با حوزه سیاسی استاندار قطع بود وفقط در جلسات برای هم سری تکان می دادیم.
وی اضافه کرد: رفتار ما(با آقای پرواز) مثل رزمندگانی بود که در شرایط آتش بس چپ چپ به هم نگاه می کردند ولی به همدیگر کاری نداشتند. به همین دلیل این دوران را به عنوان دوران مدیریت نامهربانی ها نام گذاشته ام.
نیکبخت حالا تصمیم گرفته دوباره به دانشگاه برگردد بی پروا صحبت کرد. او ترسی برای از دست دادن ندارد زیرا اگر می خواست می توانست به راحتی همه چیز را به رسانه بکشاند تا مشکلات خودش را حل کند اما او به حال وروز کهگیلویه هم می اندیشید . شهرستان فرصت های سوخته و از دست رفته. و ترجیح داد همه گلایه ها را برای روز خداحافظی بگذارد تا کهگیلویه بیش از این آسیب نبیند.
او می گوید: وقتی فضایی نا آرام باشد انگیزه ها از بین می رود و حاشیه ها بر متن سوار می شود.نامهربانی ادامه داشت تا اینکه در بهمن ماه ۹۷ تصمیم به استعفا گرفتم. زیرا می دانستم با این نامهربانی ها مردم ضرر خواهند کرد و قرار شد اسفند ماه کنار بروم اما به دلیل بارش رحمت الهی و سیل وقت را مناسب ندیدیم که تنش دیگری به شهرستان اضافه کنیم.
۲۸ فروردین ماه استعفا کردم و تقدیم استاندار شد اما صلاح ندیدند رسانه ای شودو بعد ایشان رفتند و دکتر کلانتری آمدند سفری به کهگیلویه داشتند و موضوع استعفا را مطرح کردم. تا اینکه بالاخره جایگزین مشخص شد و با استعفای اینجانب موافقت شد.
وی به برخی از ابهامات هم پاسخ داد و گفت: برخی می گویند بنده از مزایای فرمانداری استفاده کرده ام در حالی که حداقل حقوقم ماهانه سه میلیون تومان کمتر شد اضافه کار هم حداکث ماهی ۸۰۰ هزار تومان دریافت کرده ام و چون سرپرست بوده ام حق ماموریت هم دریافت نکرده ام.
وی گفت از کسانی که مرا حمایت کردند و آنهایی که حمایت نکردند تقاضا دارم با آفای اتابک فرماندار جدید که بومی و از جنس وزارت کشور است وسابقه درخشانی در بخشداری ها دارد همکاری کافی با وی داشته باشند.
نیکبخت در هنگام خداحافظی و تشکر قبل از هر چیز از مردم شریف کهگیلویه و بعد هم اصحاب رسانه تشکر کرد.
در نهایت وی یادآوری کردمعارضات اجتماعی مانع پیشرفت می شود و از مردم خواست معارضات را کم کنند تا سرعت پیشرفت زیاد شود.
ارسال دیدگاه