به گزارش پایگاه خبری ندای امت ، در پی گلایه نماینده سازمان های مردم نهاد کهگیلویه و انتقاد از بی توجهی فرماندار کهگیلویه ،جعفر نیکبخت در گفتگویی با تاکید بر نقش ارزشمتد سازمان های مردم‌نهاد و استفاده از پتانسیل انها گفت : راهبرد کلی فرمانداری کهگیلویه استفاده از نقش و ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای پیشبرد اهداف و برنامه های دولت می باشد و حقیقتا به جایگاه ارزشمند این نهادهای اجتماعی معتقدم‌.

 

جعفر نیکبخت گفت : در صورت امادگی و مراجعه ضمن استقبال از پیشنهادات و ابتکارات سازمان های مردم نهاد ،زمینه را برای ایجاد فعالیت در همه ابعاد فراهم خواهیم کرد و تمام ادارات شهرستان موظف به همکاری و تعامل با این سازمان ها هستند.

 

نیکبخت افزود ؛ نقش اصلی و حمایتی از انجمن ها به عهده واحد امور اجتماعی است و بر اساس قانون وطیفه دارد نسبت به ساماندهی سازمان ها اقدام کند و هر گونه کوتاهی در این زمینه قابل توجیه نیست و در اولین فرصت نسبت به برگزاری جلسه اقدام خواهیم کرد.

 

وی در مورد گلایه نماینده سازمان  ها مردم نهاد گفت : مراجعه ای به بنده صورت نگرفته ولی این امادگی را داریم که در ایجاد فرصت ،زمینه فعالیت و استفاده از ظرفیت این سازمان ها از حداکثر طرفیت شورای اداری استفاده کنیم.

 

نیکبخت در پایان ضمن تاکید بر استفاده از توان سازمان های مردم نهاد برای برگزاری مطلوب انتخابات گفت : انتظار و باور داریم سمن ها بازو و یاریگر دولت ها هستند و در شهرستان کهگیلویه سازمان های مردم نهاد علی رغم همه کمبود ها در کنار ما بودند و تلاش می کنیم بیشتر از این نیز باشد.

دسته بندی: اجتماعی, خانه, عناوین اخبار, کهگیلویه وبویراحمد, گفتگوها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.