کد خبر: 8972

تاریخ انتشار: فوریه 18, 2020

پولها و هیاهوهای کثیف نمیتواند چهره فرزند فاطمه زهرا (س) را تخریب کند/جناب هاشمی پور محبوبیت خریدنی نیست/انقلاب دهدشت، محبوبیتی ماندگار/دامن زدن به اختلافات قومی و قبیله ای برای هاشمی کارساز نبود

یکی از فعالان سیاسی شهرستان چرام نسبت به تخریبهای جریان منتسب به عدل هاشمیپور که در این روزهای نزدیک به روز رای گیری با شایعات کذب قصد تخریب چهره محبوب سید محمد موحد را دارند واکنش نشان داد

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری ندای امت یکی از فعالان سیاسی شهرستان چرام نسبت به تخریبهای جریان منتسب به عدل هاشمیپور که در این روزهای نزدیک به روز رای گیری با شایعات کذب قصد تخریب چهره محبوب سید محمد موحد را دارند واکنش نشان داد.

 

 

وی گفت:موحد کسی نیست که با شایعات ذره ای  محبوبیت اجتماعی اش به خطر افتد و در سخنرانیها وزن ها مشخص شد همانطور که در لنده و چرام و سوق و قلعه رئیسی و دیشموک  بعد از بزرگداشت انقلاب ۵۷ ،  انقلاب در انقلاب شد برای موحد .

 

 

 

این فعال سیاسی عنوان کرد:زمانی انگلیسی ها با دامن زدن به اختلافات مذهبی بین طوایف و قبیله ها  قصد ایجاد حس بدگمانی و سوء ظن میان شیعه و سنی را داشتند و باافشا گری علیه عالمان دینی بالاخص سادات خواستند در میان ایرانیان نقش علما و روحانیون و سادات جلیل القدر را کم رنگ کنند ، ولی  نتوانستند.

 

فعال سیاسی با اشاره به نقطه تمایز میان انگلیسیها و عبد الله ابن زبیر در از بین بردن نام پیامبر اعظم و از میان بردن وابستگی به پیامبر و علما در بین مردم عنوان کرد: رفتارها و سیاست انگلیسی ها برای از بین بردن اصل اسلام و اعتقادات مردم بوده و به نتیجه نرسید و میبینیم مردم در مراسمات مذهبی و اعتقادی چگونه احترام آل محمد (ص) و سادات جلیل القدر را دارند.

 

اما در کهگیلویه بزرگ جنگ ناجوانمردانه سیاسی چنان رخنه کرده است ، که شاهد بی احترامی ها و هتک حرمت ها نسبت به چهره محبوب و مردمی ، سید محمد موحد هستیم با وقاحت تمام مرد خستگی ناپذیر را به کم کاری متهم میکنند ، در صورتی که در زمان آقای موحد بگویید چه خدماتی داده نشد و میتوان با سربلندی و افتخار  دوران سید محمد را دوران برپایی دانشگاه و شکوفایی علم در کهگیلویه عنوان کرد همانطور که در حوزه های دیگر از جمله راه سازی ، بهداشت ، امکانات اولیه روستایی سنگ تمام گذاشت.

 

وی افزود: شخصی که تمام عمر خود را صرف مشکلات مردم کرده  با پول های کثیف هیاهو های کثیف و ماشین های تخریب هاشمی پور محبوبیتش لکه دار نمیشود ، موحد یک سید با شرافت است.

 

 

وی گفت: از طرفی سید محمد موحد انسانی پاک و مخلص که دغدغه مردم دیارش وی را به صحنه انتخابات کشاند تا عزت از دست رفته ای که چهار سال است از چهار شهرستان کهگیلویه بزرگ رخت بسته را بازگرداند.

 

 

فعال سیاسی چرامی افزود: آیا انصاف است برای رسیدن به جایگاهی که لیاقتش را ندارند ، با متوسل شدن به پول های کثیف خود ،چهره مردی جهادی را که انقلاب محوری و دین شناسی وی زبانزد است را تخریب کنند.

 

برای ماندن بر جایگاه نمایندگی و برقراری بنگاه معامله گری هایشان ،  نباید چهره فرزند فاطمه زهرا (س)را به این بی انصافی به توپ تهمت ها و تخریبها ببندند که این رفتار زشت و زننده است و آقای هاشمی پور نمیتواند مردم داری و محبوبیت را با پول بخرد  .

 

وی گفت: ما آقای هاشمی پور را تخریب نکردیم ایشان نماینده ای بود که خود در میان صمیمی ترین دوستانش شناخته شده بود که یکی از دوستان بنده چهار سال در صف یک بار پاسخ دادن تلفن اقای هاشمی ماند و جواب نداد و این یعنی تنفر مردم نسبت هاشمی و از طرفی ایشان به جای اینکه ریش سفیدان ایلات و طوایف را محترم بشمارد،  کسانی که وجهه اجتماعی نداشتند نزد نماینده فعلی محترم بودند و این یعنی اوج تنفر مردم از هاشمی پور .

 

فعال سیاسی بیان کرد: به این صورت فراوان است، و این تعداد افرادی که پای اقای هاشمی ماندند کسانی هستند که پولهای هاشمی آنها را دور هم کشاند ولی الحمد لله مردم آگاه و بیدارند و در سخنرانی های دهدشت هاشمی پور و سخنرانی موحد در سوق بی شک اختلاف زیادی بین ارای اقای موحد و هاشمی هست ، و بار آرایی و ریشه آرایی را نماینده فعلی از دست داده است.

 

 

وی در پایان افزود: بعضی از کارشناسان اختلاف را بین بیست و سی هزار میدانند و حامیان سید محمد موحد امروز جشن پیروزی را دردهدشت برپا می کنند .

ارسال دیدگاه