کد خبر: 6558

تاریخ انتشار: می 17, 2019

پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویر احمد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

ارتباطات عنصری حیاتی از زندگی بشری است که به جهت اهمیت آن از نیازهای اساسی زندگی امروزی انسان ها بوده و از هنگام شکل گیری نخستین جوامع، ارتباطات و به دنبال آن روابط عمومی تبدیل به دو پدیده حیاتی برای همزیستی، همدلی و همزبانی و درک متقابل انسان ها از یکدیگر شد.

به گزارش پایگاه خبری ندای اُمّت،پیام تبریک دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی به شرح زیر میباشد.

 

ارتباطات عنصری حیاتی از زندگی بشری است که به جهت اهمیت آن از نیازهای اساسی زندگی امروزی انسان ها بوده
و از هنگام شکل گیری نخستین جوامع، ارتباطات و به دنبال آن روابط عمومی تبدیل به دو پدیده حیاتی برای همزیستی، همدلی و همزبانی و درک متقابل انسان ها از یکدیگر شد.

آنچه مسلم است در فضای گسترده و تعاملی امروز جهان هر فرآیندی برای بهبود عملکرد و ارتقاء سطح خدمات‌ سازمان خود به شهروندان و مخاطبان نیازمند بستری مفید و کارآمد از مسیری خاص و دریچه‌ای برای باز تابانیدن اصولی و منطقی مجموعه فعالیت‌ها به محیط پیرامونی خود می‌باشد.

بی‌شک این مهم نیازمند مدیریت و برنامه ریزی کارساز مبتنی بر تجارب مستمر و پیوسته در حیطه عمل داردکه در این میان دست‌اندرکاران حوزه روابط عمومی بعنوان متخصصانی خلاق می‌تواند نیاز هر دو سوی این رابطه را برقرار و پاسخگو باشند.

در تجربه مدیریتی چندین ساله خود و ملاحضه و مشاهده نقش و جایگاه راهبردی روابط به این باور رسیده ام که حوزه ارتباطات اجتماعی و بالاخص روابط عمومی می‌تواند کلید واژگان اذهان پرسشگر و جستجومند مخاطبان را در نهایت ظرافت و دقت به مدیران و سیاستگذاران انتقال داده و در نهایت صداقت و امانت پاسخی درخور و شایسته به کاوشگران ارائه نماید.

در پایان فرصت را غنیمت شمرده با تاکید و توصیه به همه مسئولین و دست اندرکاران بر اهمیت دادن بیش از پیش به حوزه روابط عمومی و رسانه ،شایسته میدانم به پاس قدردانی، “۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات” را به تمامی فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک و ضمن حق شناسی و ابراز قدردانی توفیق بیشتر این عزیزان را از خداوند قادر متعال مسألت نمایم.

رضا دهبانی پور
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی
استان کهگیلویه و بویراحمد

ارسال دیدگاه